En Popüler Ücretsiz Android Oyunlar

PlayerUnknown’s Battleground Mobile (PUBG Mobile)

 Çıktığı ilk günden bu yana en çok oynanan mobil oyunlar arasında yer alan PUBG, 2020 yılında da bu başarısını devam ettiriyor. FPS ve Battle Royale oyun türünü bir araya getiren PUBG, bu türler içerisinde zirvedeki yerini koruyor. 8×8 km’lik haritada 100 kişi ile oynanan oyunda birinci olmaya çalışıyorsunuz. Oyunun tek, iki ve dört kişilik takım modları bulunuyor. Oyun başladıktan sonra uçaktan adanın istediğiniz bölgesine atlayabilir ve yerdeki eşyalar ile silahları toplayarak düşmanlarınızı öldürmeye başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde

 Mobile Legend Bang Bang

Moba oyunlar denince akla ilk olarak LOL ve Dota gelir. PC versiyonlarında olan bu oyunların mobildeki karşılığı ise Mobile Legend oyunudur. Özellikle son dönemde giderek popüler hale gelen Mobile Legend Bang Bang oyunu ile 5 vs 5 maçlar yapabiliyorsunuz. Kendi takımınızı kurabileceğiniz gibi oyun içerisindeki oyuncularla eşleşerek de takım oluşturabilirsiniz. Android oyun club ile siz de bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

 Man or Vampire

 Google Play Store editörleri tarafından seçilen Man or Vampire oyunu RPG türünde karşımıza çıkıyor. Oyundaki amacınız vampirlerden dolayı yok olan cenneti kurtarmak ve cennetin kralı olmak. Bunun içinde karakterinizi zamanla geliştirmeli ve güçlendirmelisiniz. RPG oyunlarından hoşlanıyorsanız hem hikaye hem de oyun dinamikleri sayesinde Man or Vampire oyununa bağımlı olabilirsiniz.

 Eternium

 Diablo severlere yönelik olan Eternium oyunu benzersiz oyun deneyimi için sizlere en iyisini sunuyor. Oyuncuların oyuna para yatırmaları zorunlu değildir ve para ile karakter gelişimi arka planda bırakılıyor. Oyundaki asıl amacınız karakterinizi güçlendirmek. Bunun için oyunun craft özelliğini kullanıyorsunuz. Ayrıca isterseniz para ile gem alabilir ve bu gemleri oyun içerisinde kırabilirsiniz.

 Asphalt 9

 Araba yarışı denildiğinde ilk akla gelen oyunlardan olan Asphalt, yeni versiyonu ile karşınıza çıkıyor. Android oyun club oyunları arasında en iyilerinden olan Asphalt 9, tamamen ücretsiz olmasının yanı sıra yüksek grafikleri ve gerçekçi yarış deneyimi ile tüm yarış severlerin bir numaralı oyunu olmayı başarmıştır. Yeni güncellemeler ile oyuna birçok farklı özellik ve araç eklenmektedir. Siz de tamamen ücretsiz olarak bu oyunu oynayabilirsiniz.