Anasayfa / Android / Minecraft: Pocket Edition – İnceleme

Minecraft: Pocket Edition – İnceleme

Dünya genelinde önemli bir oyuncu kitlesine erişmiş ve Mojang firması tarafından geliştirilen önce masaüstü bilgisayarlar için daha sonra Android ve İOS işletim sistemine sahip olan telefonlar için hazırlanan Minecraft: Pocket Edition oyunu açık dünya kurgusu ile birlikte tasarlanarak en iyi oyunlar arasına ismini yazdırmıştır. Oyun sırasında bağımlılık gerektirmeksizin serbest bir şekilde hareket edilebilmekte ve aynı zamanda oyunda elde edilebilen eşyalar sayesinde oyuncuların kendine ait yeni bir yaşam tarzı sağlayabiliyor.

Aslına bakıldığında Minecraft: Pocket Edition oyununda temel bir amaç bulunmuyor. Devamlı büyüme aşamasında olan oyun senaryosuna sahip Minecraft: Pocket Edition bir son olmaması veya sınırsız hareket kabiliyeti sayesinde karşınızdaki düşmanlara karşı savunma yapılabilir veya tamamen kendinize ait bir yaşam tarzı oluşturabilirsiniz. Bu oyun her ne kadar bir amaç oluşturmasa da bu oyunun en önemli özelliklerinden biri olan maden kazmak ve bu kazdığınız madenlerden eşya elde etmeyi sağlamaktan bahsedilebilir.

Minecraft: Pocket Edition, Android ve İOS işletim sistemine sahip olan telefonlar için herhangi bir ücret karşılığı indirilip oynanmasına karşılık hem içerik hem de popüler olması nedeniyle mobil platformlarda devam etmek isteyen oyuncular tarafından iyi bir seçenekmiş gibi gözükmektedir.

Hakkında Recep Çalışkan

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Outland Games – İnceleme

Sonsuz koşu türü oyunları sevenlerin mutlaka denemesi gereken oyunların en başında gelen Outland Games, oyun …

Bir yorum var.

  1. Dünya genelinde oynanan harika bir otun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir