Mount & Blade 2 Bannerlord Çocuk Büyütme Rehberi

Mount & Blade 2 Bannerlord rehber serimize evlilik ve çocuk sahibi olma ipuçlarıyla devam ediyoruz. Bannerlord’da çocuk sahibi olmak temel bir gereksinimdir. Ana karakteriniz vefat ettiğinde oyuna devam edebilmek için bir çocuğa sahip olmanız gerekiyor.

Şimdi savaş alanında ben ölmem diye söylendiğinizi duyar gibiyim. Savaş alanı ölümlerini devre dışı bıraksanız bile her karakter yaşlanır ve bir gün ölümle tanışır. (Her canlı ölümü tadacaktır)

Bu yazımızda Mount & Blade 2 Bannerlord’da Nasıl Evlilik Yapılır? ‘ ı cevaplamıştık. Çocuk yapmak için evlilik yaptıktan sonra normal şekilde oyununuza devam etmeniz gerekir. Belirli bir süre geçtikten sonra çocuğunuzun doğduğunu bildiren bir uyarıyla karşılaşacaksınız.

Bannerlord’da Nasıl Çocuk Büyütülür?

Oyunda evlilik yapmanızın ardından çocuklarınız olur ve bu bebekler bir süre sonra büyür ve yetişkin olurlar. Genellikle savaş ortamlarına ve kahramanlıklara erken başlarlar. Bu sebepten dolayı çocuklarınızı erkenden ekibinize dahil etmeli ve becerilerinin gelişmelerini sağlamalısınız. Eğer ana karakteriniz vefat ederse çocuğunuzu varisiniz olarak seçebilir ve onunla oynamaya devam edebilirsiniz.