Mount & Blade Bannerlord Hızlı Para Kazanma Rehberi

Öncelikle Mount & Blade Bannerlord’un şuan erken erişim sürümü olduğunu oyunun bu yüzden bazı sorunlar ve hatalar içerdiğini unutmayın. Bannerlord’da bilindiği gibi hile yöntemleriyle çok hızlı ilerlenebiliyor. Çok hızlı para kazanılabiliyor fakat biz Oyunr.com olarak hile yapmayı tavsiye etmiyoruz.

Bannerlord’da Para Nasıl Kazanılır?

Öncelikle her karakter bir parti yönetiyor. Partiniz genişledikçe bakım ve donanım maliyetleri artıyor.Bu yüzden oyunun bazı bölümlerinde ticareti kârlı olan kısımları aşağıya ekledik.

Köy ve Kasabalara Saldırın!

Bannerlord içerisinde bir krallığa katılıp orada verilen görevleri yapmaktansa bir süre köyleri yağmalamak gayet kârlı bir iştir.

Savaş esirlerini satın!

Savaşlar bittiğinde elde ettiğiniz esirleri satarak güzel paralar kazanabilirsiniz.

Kervanlar!

Kervan liderleriyle konuşarak hangi ürünü nerede ne kadara alıp ne kadara sattığı konusunda bilgi edinebilirsiniz. Bu bilgilerle ticarete başlayıp para kazanmaya odaklanabilirsiniz.

Silahları Parçalara Ayırın!

Rastgele bir şehire gidin ve demirciye girin. Tırtıklı mızrak’ı satmaya kalktığınızda 54 dinar yapıyorsa bu mızrağı yaktığımızda 4 sertağaç 1 ferforje 2 demir verir. Bu madenleri 300 dinara satma imkanınız vardır. (Şehirden şehire değişiklik gösterir.)
Mount & Blade Bannerlord Demircilik Rehberini İncelediniz mi?

Atölye Satın Alın!

Bannerlord’da atölye satın almak zor ve pahalıdır. Demirci, Bira fabrikası, şarap presi gibi işletmelere dönüşebilen kendi dükkanınızı almak için paranız olması gerekir. Yeterli miktarda para kazanabildiyseniz. Mount & Blade Bannerlord atölye rehberini okumalısınız.