Anasayfa / Android / PewDiePie Tuber Simulator – İnceleme

PewDiePie Tuber Simulator – İnceleme

Youtuber simulatörü olarak dikkatleri çekmekte olan PewDiePie: Tuber Simulator adıyla piyasaya sürülen mobil oyunda, oda dizayn edilebilmekte, marketten yeni eşya ve ekipman alışverişi yapılabilmekte ve bu alınan ekipman ve eşyalar doğrudan çekilen videolara etki etmekte.

Seviye sistemi getirilen oyunda deneyim puanımız arttıkça seviye atlayıp yeni özellikler kazanabiliyoruz.

PewDiePie: Tuber Simulator isimli oyunda asıl amaç, video çekmek olarak dikkat çekiyor. Oyundaki izleyici sayısının artışıyla birlikte marketten yeni eşya ve ekipman alışverişi yapılabiliyor. Yani oyunda para, asıl amaç güdülmemiş ve esas olan şey video izlenme sayısı olarak gözüküyor. Yalnızca PewDiePie: Tuber Simulator oyunu içinde kullanılan parayı, reel parayla alabiliyoruz. Zaten onu da oyun içinde yaptığımız görevlerle kazanabiliyoruz. Alınan ekipman ve eşyalar, odamızı düzenlememizi sağlıyor ve çekilen videoların izlenme sayısını arttırıyor.

Elimizde bulunan deneyim puanlarıyla beraber “Beyin” sahibi oluyoruz ve bu beyinleri yetenek ağacı denen bir düzenekte harcamasını gerçekleştiriyoruz. İstenirse arkadaş ekleyebiliyor, istenirse diğer youtuberların düzene soktuğu odada gezintiye çıkabiliyor, report edebiliyor veya puan verebiliyoruz. Anlayacağınız; bir mobil oyunun, oyuncusuna sunabileceği tüm imkanı PewDiePie: Tuber Simulator oyunu bize sunuyor. Gerçekleştirilen etkinliklere, yarışmalara istediğimiz gibi katılım sağlayabiliyor, yarışmadaki youtuberı puanlayabiliyor ve ödül kazandırabiliyoruz ve bu etkinlik veya yarışmalara isteyen herkes katılımcı olabiliyor.

PewDiePie: Tuber Simulator oyununda, oyunculara kartal teslimatı tarzında çeşitli opsiyonlar da sunulmakla birlikte asıl amaçtan şaşmamakta fayda olduğu görülüyor. Video çekip, izleyici kazandıktan sonra puan artışınızla birlikte odanızı güzel ekipman ve eşyalarla doldurabiliyorsunuz.

Kısa bir özet geçmek gerekirse; PewDiePie: Tuber Simulator oyunu, arkadaş çevrenizle birlikte katılıp, youtuber olma yolunda eşsiz bir serüvene çıkmanıza ve hep beraber eğlenerek bu maceraya ortak olmanıza olanak sağlıyor.

Hakkında Recep Çalışkan

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Minecraft: Pocket Edition – İnceleme

Dünya genelinde önemli bir oyuncu kitlesine erişmiş ve Mojang firması tarafından geliştirilen önce masaüstü bilgisayarlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir