Anasayfa / Bilgisayar / RockShot, Artık Türkçe Oynanabilir!

RockShot, Artık Türkçe Oynanabilir!

RockShot Steam’de erken erişime katılalı bir ay oldu. Başlangıçta sadece Almanca ve İngilizce olarak ücretsiz bir şekilde sunulan oyun, oyunculara çılgın oyun modları, sıra dışı silahlar ve aynı zamanda savaş alanında saf anarşi ile eşsiz bir eğlenceyi vaat etmektedir.

Yayıncı olan Gameforge ve geliştirici Soleil bir adım daha ilerleyerek çok sayıda yeni güncellemenin yanı sıra ek dil sürümlerini de duyurmaya başladı. Rockshot artık Türkçe, Fransızce ve Lehçe dilleri katıldı. Gameforge özellikle sofistike Türk toplumuna çok güvenip ve olumlu geri bildirim yapmasını bekliyor.

RockShot lansmanından bu yana yeni silahlar, yeni haritalar, etkinlik modları, ücretsiz yükseltmeler ve hediyeler de geliştirmekte olup şuana kadar aşağıdaki özellikler eklenerek yakında kullanıma sunulacağını açıkladı.

  1. 2018 Dünya Kupası için kostüm içeriği
  2. Yeni haritalar: Eski Egemenlik, Acemi Birliği, Donanma Üssü ve Rocky Dağları
  3. Yeni günlük giriş ve görev ödülleri
  4. Yeni etkinlik modu: Close Quarters
  5. Genişletilmiş dil desteği: İngilizce, Almanca, Fransızca, Lehçe ve Türkçe
  6. Mod seçimi: Drill, RAID ve Etkinlikler

Geçmişte bulunan güncellemeler ile sunucuların bağlantı sorunlarını düzelterek eleştirilen Pay to Win içeriği kaldırılarak iade edildi.

Popüler ücretsiz oynanabilen çok oyunculu çevrimiçi oyunlar olan Metin2, SKILL, ve SoulWorker ile tanınmakta olan Gameforge ekibi ve Dead Or Alive, Ninja Gaiden serisinin arkasında olan bazı geliştiricilerden oluşan Japonya menşeli stüdyo Sloeil tüm oyun severleri bu muhteşem oyuna ikinci bir şans vererek indirmeye davet ediyor.

Hakkında Recep Çalışkan

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

CS GO Panorama Arayüzü Nasıl Yapılır ?

Steam’de en çok satılan oyunlar listesinde başında gelen CS:GO yeni arayüzü olan panoramayı 19 Haziran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir