Anasayfa / Haberler / Sıfır Bir 4 Sezon 10 Bölüm İzle | Sıfır Bir Adana 4. Sezon 10. Bölüm

Sıfır Bir 4 Sezon 10 Bölüm İzle | Sıfır Bir Adana 4. Sezon 10. Bölüm

Her hafta BLU TV ekranlarında popüler olan ve izlenme rekorlarını kıran Sıfır Bir dizisi yeni bölümünde heyecan ve aksiyon dolu sahnelerin sinyalini vermişti. Sıfır Bir dizisi en çok ilgi görülen internet dizilerinin başlarında yer alıyor. Sıfır Bir dizisinin yayınlandığı günden itibaren milyonları ekran başına kitleyen dizinin yeni bölümü olan Sıfır Bir 4. Sezon 10.bölüm bugün yayınlandı.

Sıfır Bir Dizisinin Konusu

Adananın Hürriyet Mahallesin’de çekilen Sıfır Bir dizisi resi değil grafiti yapıyor. Adananın Hürriyet Mahallesin’de arabesk müziğe rap ezgileri’de karışmakta. Adana Hürriyet Mahallesin’de uyuşturucu ve fuhuş satışı yapanlara karşı mücadele hürriyet mahallesinin gençleri tarafından sonuna kadar veriliyor. Zaman kavramının kaybolduğu bu dizinin hikayesinde hürriyet mahallesinin kendi kuralları olmakla beraber bu kurallar ve cezaların yetersiz olduğu her an devreye girmeye zorunludur. Baş rolde oynayan Savaş ve ekibinin başka çareleri yoktur ve onlara başka çare bırakılmamıştır.

Sıfır Bir 4 Sezon 10 Bölüm İzle

BluTV’nin internet sitesine giderek yeni üyelik oluşturduktan sonra aylık olarak abonelik satın alarak yeni bölümleri kaçırmadan izleyebilirsiniz. Aboneliğinizi aldıktan sonra 1 hafta ücretsiz olarak sunan BLUTV her hafta perşembe günleri saat 19.01’de Sıfır Bir Yeni Bölüm‘lerini yayınlıyor.

Hakkında Recep Çalışkan

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bay Tahmin Uygulaması İle Kazanın – Ücretsiz !

Uygulamayı Google Play üzerinden Android kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak indirilerek günlük olarak paylaşılan Ücretsiz Banko …

2 Yorumlar

  1. Takipteyimmm

  2. Çok teşekkür ederim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir