Anasayfa / Haberler / Sıfır Bir 4. Sezon 9. Bölüm Fragmanı

Sıfır Bir 4. Sezon 9. Bölüm Fragmanı

Sıfır Bir 4. Sezon 9. Bölüm her hafta düzenli olarak perşembe günleri akşam saat 19.01’de izleyicilerinin karşısına çıkmakta olan son zamanların popüler dizisi yeni bölümüyle izleyicileri ekranların başına kilitledi. Yaşanan olaylar izleyicilerini şaşırtırken baş rol oyuncuları olan Özgür, Savaş ve Cio adlı karakterterleri oynayan oyuncular hapishaneden çıktıktan sonra hemen dostlarını görmek istedi. İzleyiciler nefeslerini kesen bu bölümün sonrasında Sıfır Bir 4. Sezon 9. Bölüm fragmanını izlemek için yayınlandı mı sorusuna yanıt aradı.

Sıfır Bir 4. Sezon 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Ne Zaman Yayınlanacak ?

Her hafta Blu TV ekranlarında düzenli olarak yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Sıfır Bir dizisi yeni bölümünde aksiyon ve heyecan dolu sahnelerin sinyallerini vermişti. Hapishaneden yeni çıkan baş rol oyuncuları olan Savaş, Özgür ve Cio adlı karakterler bu bölümde dostları ile kavuşmanın heyecanına kapıldı. Sıfır Bir dizisinin yeni bölüm fragmanı bugün saat 19.01’de yayınlanacak. Sıfır Bir 4. Sezon 9. Bölüm ise 2 Ağustos tarihinde Perşembe akşamı saat 19.01’de izleyicileri ile kavuşacak.

Sıfır Bir 4. Sezon 8. Bölümünde Neler Yaşandı ?

Uzun zamandır hapishanede vakit geçiren baş rol oyuncularından olan Savaş, Cio ve Özgür adlı karakterler hapishaneden yeni çıkarak dostlarına kavuşmanın heyecanını yaşamaya başlarken diğer yandan hapishanede bıraktıkları dostlarının üzüntülerini yaşamaktadır. Savaş ve ekibi hapishanede içerisinde olduğu gibi dışarıda’da aynı şekilde düşmanlarına karşı koruma içerisinde olmak istiyor. Sami, yeğeni olan Cengiz öldükten sonra mahallede ona karşı kim çıkarsa ortadan kaldırma konusunda oldukça kararlı bir hâl almış durumundadır.

Hakkında Recep Çalışkan

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bay Tahmin Uygulaması İle Kazanın – Ücretsiz !

Uygulamayı Google Play üzerinden Android kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak indirilerek günlük olarak paylaşılan Ücretsiz Banko …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir