Anasayfa / Bilgisayar / Star Wars Battlefront – İnceleme

Star Wars Battlefront – İnceleme

Uzun süredir suskun olan ve bu suskunluğunu Battlefront serisiyle bozan Star Wars, grafik bakımından oldukça üst düzey bir bilgisayar oyunu çıkarmış.
Battlefield serisinin de grafikçisi olan DICE, Star Wars Battlefront’la birlikte yine farkını ortaya koyarak tabiri caizse eşsiz bir oyunu, oyuncuların parmaklarına sermiş. Oynayanların, kendini film sahnesi içinde hissettiği bu oyunda çevrenin hissiyatı oyunu iliklerinize kadar hissetmenizi sağlıyor.

Grafiklerinin üst düzey olmasının yanı sıra multi özellikteki oyun modlarının eğlenceye odaklı olması da Star Wars Battlefront’u diğer oyunlardan ayıran bir başka özellik olarak dikkat çekiyor. Bu multi özelliğin en dikkat çekeniyse 20’ye 20 oynanabilen dev savaşların içinde kendimizi bulmamızı sağlayan Supremacy, Walker Assault ve Turning Point haritaları olarak görünüyor. Star Wars Battlefront’un oyunculara sunduğu silahlar, araç ve güçlendirme özelliklerin de bulunduğu bu haritalar eğlenceyi doruk noktasına çıkarmamızı sağlıyor.

EA yapımcılığında karşımıza çıkan Star Wars Battlefront oyunu bize Star Wars savaşlarını sonuna kadar hissettirmeyi amaçlamış ve bunda da oldukça başarılı olmuş diyebilirim.

Hakkında Recep Çalışkan

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

CS GO Panorama Arayüzü Nasıl Yapılır ?

Steam’de en çok satılan oyunlar listesinde başında gelen CS:GO yeni arayüzü olan panoramayı 19 Haziran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir