Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırmamanız Gereken Oyunlar

Bildiğiniz üzere Steam yaz indirimlerinde her yıl birçok oyunun fiyatını neredeyse yarı fiyatına indiriyor. Bu yüzden Steam’in en iyi indirimleri olan bu dönemi hepimizin güzel bir şekilde geçirmesi gerekiyor. Bizde sizlere bu indirimde almanız gereken oyunları listeledik. Bu arada sıralama rastgele bir şekilde yapılmıştır. Genelde singleplayer ve hikâye odaklı oyunlara listemizde yer verdik. Şimdi ise hazırsanız hemen listemize geçelim. 

Grand Theft Auto V (59 TL)

Rockstar Game’in yapmış olduğu bu Grand Theft Auto 5 çıktığı ilk yıl oyunculardan oldukça olumlu geri dönüşler almıştı. Oyun yaz indirimlerinde gerçekten oldukça iyi bir indirime giriyor oyun içerisinde hikâye modu gerçekten çok güzel bir şekilde tasarlanmış fakat hikâye modunun yanı sıra bir de online oynayabileceğiniz bir mod bulunuyor. Bu mod sayesinde arkadaşlarınız ile araba yarışları veya savaş modlarında kapışabiliyorsunuz. Ayrıca oyunu online modun da açık dünya özelliği mevcut. Yani kısacası bir oyun moduna girme zorunluluğunuz yok bir araba alarak arkadaşınızla dünyayı gezebiliyorsunuz.  

Just Cause 3 (6,75 TL)

Oyunun içerisinde yaşattığı hikâye modu gerçekten bir kenara, bugüne kadar gördüğüm en güzel grafiklere sahip aksiyon oyunu diyebilirim. Oradan oraya uçmayı ve adam öldürmeyi gerçekten çok seviyorsanız bu oyunumuz tam sizin için. Ayrıca oyunun hikayesi de oldukça güzel bir şekilde anlatılmış. Üstelik yaz indirimlerinde de oldukça iyi bir fiyata satılıyor. Neredeyse hepinizin 1 günlük harçlığı. 

Far Cry 3 (23,79 TL)

Serinin 2. oyunu çok fazla tutulmamış ve beğenilmemiş olsa da bu oyun sayesinde firma tekrardan oyuncuların yüzünü güldürmeyi başardı. Anlattığı hikâye ve açık dünya özelliği ile güzel bir oyuncu deneyimi sunan, Far Cry 3 Steam yaz indirimlerinde oldukça iyi bir fiyattan satışa sunuluyor. Ayrıca serinin 4. oyunu olan Far Cry 4 bu oyunun yanından geçemez bile. Çünkü oyuna çok az özellik ekleyerek tekrardan karşımıza sunmuşlar. Sizde Far Cry serisinden bir oyun almayı düşünüyorsanız sizlere tavsiyemiz kesinlikle serinin 3. oyunu.

Playerunknown’s Battlegrounds (46,23 TL)

Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkması ile tüm oyuncuların gözünü üstüne dikmeyi başaran firma oyunu oldukça güncel tutmaya özen gösteriyor. Oyundaki amacımız ise uçakdan paraşütler ile haritaya atlayarak bulduğumuz ekipman, silah, yardım çantası ve daha birçok eşyayı toplayarak oyunun sonuna kalmaya çalışmamız. Ayrıca battle royale türündeki en başarılı oyunlardan birisi olan PUBG Steam yaz indirimlerinde de oldukça iyi bir indirim ile satışa sunuyor. 

Arma 3 (33,99 TL)

Sizinde savaş oyunlarına karşı bir ilginiz varsa ve bu yaz indirimlerinde Steam’den oyun almayı düşünüyorsanız. Önerebileceğim oyun olan Arma 3 dünyanın en iyi taktiksel savaş oyunlarından birisi. Ayrıca kaliteli grafikleri ve oynanışı ile bütün oyuncuların beğenisini kazanmayı başardı. Arma 3’te diğer oyunlar gibi Steam yaz indirimlerinde oldukça iyi bir indirim ile karşımıza çıkıyor.