Anasayfa / Konsol / The Crew 2 – İnceleme

The Crew 2 – İnceleme

Yarışseverler için seçenekler hızla azaldığı sırada Ubisoft’un hızla bu duruma The Crew 2 ile el atması, oyuncuların da içini rahatlatmış görülüyor.
Ubisoft, The Crew 2 ile birlikte oyunseverlere ABD’nin dağ, bayır, sokak, şehir demeden karış karış her alanında gezme ve kendi çetesini oluşturarak farklı araçlar kullanma olanağını sunmuş.

Sadece araba yarışı olarak karşımıza çıkmayan The Crew 2’de birçok tekne çeşitleri, uçak çeşitleri, motosikletler, hiper güçlü arabalar, drift araçları, hiper kamyonlar, helikopterler gibi birçok seçeneği kullanmasını sağlamış. The Crew 2 oyuncuları tarafından performans bazlı geliştirilebilen bu araçlar modifiye de edilebiliyor.

Oyunun ilgi çekici bir yanı olarak da grafikler göze çarpıyor. Gece sokak lambalarının aydınlatmasından tutun, okyanusun dalgalanmasına kadar herşeyi düşünen Ubisoft, The Crew 2 ile oyuncuların beklentisini oldukça yükseğe çıkartmış görünüyor.

The Crew 2’nin iyi yanlarının olduğu kadar hayal kırıklığı yaratan özelliklerinin olduğu da aşikar. Yapay zeka tarafında büyük eksiklikler olduğu gözlenen bu oyunda sürüş hissiyatı da The Crew oyunundaki gibi yarış tutkunlarının isteklerini karşılayamamakta.

Olumsuz özelliklerinin yanı sıra olumlu özellikleri bakımından ses dizaynının üst düzey olması yarışseverlerin The Crew 2’yi tercih etmeleri için önemli bir seçenek olarak göze çarpıyor. Ses kalitesinin arttığını turbo ve motor seslerinden tutun da kapalı alanlara veya tünellere girdiğinizde rahatlıkla hissedebiliyorsunuz.
Birçok aracın olduğu bu oyunda Mitsubishi ve Subaru’nun Ubisoft tarafından tercih edilmeyişi yarışseverlerin hayallerini suya düşürmüşe benziyor.
Kısaca özetlemek gerekirse; Ubisoft, The Crew 2 ile birlikte ilk oyundaki çoğu sorunu gidermiş, ancak hala bazı özelliklerde yeterli seviyeye ulaşamamış gözüküyor. Yapılacak güncellemelerle oyuna daha ne gibi yeniliklerin getirileceği veya bazı hataların giderilip giderilmeyeceği ise yarışseverler tarafından büyük bir merak konusu.

Hakkında Recep Çalışkan

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

WRC 5 İnceleme

Ralli oyunu olarak en hatalı çıkışını yapan WRC5 oyunu, Kylotonn Games oyun firmasının yapım koltuğunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir