Anasayfa / Bilgisayar / The Technomancer İnceleme

The Technomancer İnceleme

The Technomancer, içerisindeki dövüş grafikleri ile bilinen diğer aksiyon oyunlarına karşı daha yavaş gözüküyor. RPG, oyunun öne çıkan özelliklerinden biriyken aksiyon konusunda geriden gelen ve Dark Souls’dan çok BioWare oyunlarına karşı odaklanılmış. Oyun içerisinde bulunan belli özellikler ve yeteneklere erişebilmek için klavyede bulunan TAB ve DEL tuşlarına basmanız gerekiyor.

Oyun içerisinde bulunan 3 tane duruş seçeneği var. Bu duruş seçeneklerini seçmek ve değiştirmek için klavyenizden X,Z ve C tuşlarına basarak gerçekleştirebilirsiniz. Oyun esnasında ekranın sol aşağı tarafında kısa yollar bulunmaktadır. Seçebileceğiniz 3 duruş da bir birlerinden farklı şekildedir. Elinizde bulunan sopa yardımıyla ortalığı dağıtabilir, kalkan ve topuzun birlikteliği ile dayanıklılığınızı arttırabilir veya bunlardan farklı olan kısa bıçak ve aynı zamanda silah sayesinde hızlı şekilde saldırı yapabilirsiniz. Seviyeniz yükseldikçe daha farklı vuruş tekniklerine erişebiliyor ve The Technomancer dahada eğlenceli bir oyuna dönüşüyor.

Oyun içerisinde 4 beceri bulunmaktadır. Bunlar Technomancer, Guardian, Warrior ve Rogue’dir. Bu becerileri kendi oyun tarzınıza göre geliştirebilirsiniz. Bu becerilerin dışında bulunan bir tane talent bölümü bulunmaktadır. Talentler ise 6’ya ayrılmaktadır. Science, Crafting, Charisma, Stealth, Exploration ve Lockpicking’dir.  Agility, Strenght, Power ve Constituion’dan oluşmakta olan 4 tane attribute bulunmaktadır. The Technomancer’de başarılı olmak istiyorsanız seviyeniz yükseldikçe tüm yetenekleriniz ve becerilerinizi doğru bir şekilde geliştirmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz her beceriye göre attribute ile orantılı geliştirilmeli.

Hakkında Recep Çalışkan

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

CS GO Panorama Arayüzü Nasıl Yapılır ?

Steam’de en çok satılan oyunlar listesinde başında gelen CS:GO yeni arayüzü olan panoramayı 19 Haziran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir