Anasayfa / Haberler / Türkiyede İlk Kadın CS:GO Takımı Kuruldu

Türkiyede İlk Kadın CS:GO Takımı Kuruldu

Türkiyede ilk kez CS:GO takımı kuruldu

Türk sporunun öncü gelen takımlarından biri olan Beşiktaş, Türkiye’de CS:GO takımını kuran ilk spor külübü olarak tarihe geçti.Beşiktaş spor külübü ayrıca yaptığı bu hamleyle dünya çapında kadın CS;GO takımını kuran ilk türk spor külübü unvanının da sahibi oldu.

Beşiktaş spor külübü en iyi kadın CS;GO takımları arasında popiler olan RES Gaming‘i kadrosuna aldı.Siyah-Beyazlılar daha önceden gözünü Dynasty Gaming organizasyonuyla katılım sağladığı altı büyük turnuvanın dördünü kazanan RES Gamig‘e çevirmişti. Beşiktaş Katoviçe ve Kopenhag’da düzenlenen iki büyük turnuvanın birisinde üçüncü ve diğerinde ikinci olarak RES Gaöing ile birlikte başarılı
olmaya devam etti.Siyah beyazlı ekip ayrıca uzun süredir beraber bir arada oynayan profesyonel kadronun tamamını kendi ekibine katarak CS;GO alanında çok güçlü bir giriş yaptı.

Hollanda,İsveç ve Rusya doğumlu oyunculardan oluşan Beşiktaş kadın CS:GO Takımı antremanlarına hızlı bir şekilde devam ediyor.21 ve 22 temmuzda avrupa festivallerinden biri olan Girl Gamer’da Beşiktaş spor külübünün rakipleri Team Dignitas,eParadise,Team Singularity olacak.

Beşiktaş kadın CS:GO takımının kadrosu;

Ksenia ‘Vilga’ Kluenkova
Julia ‘Juliano’ Kiran
Anastasia ‘Kr4sylya’ Khlobystina
Petra ‘Petra’ Stroker
Zainab ‘zAAz’ Turkie

Hakkında Recep Çalışkan

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bay Tahmin Uygulaması İle Kazanın – Ücretsiz !

Uygulamayı Google Play üzerinden Android kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak indirilerek günlük olarak paylaşılan Ücretsiz Banko …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir