Anasayfa / Haberler / Yaşamayanlar 5. Bölüm İzle

Yaşamayanlar 5. Bölüm İzle

Yaşamayanlar’ın başrol oyuncuları Elçin Sangu, Kerem Bursin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç’in yer aldığı Yaşamayanlar dizisinin çekimleri tamamlandı.

BluTV’de her hafta yayında olan Yaşamayanlar dizisi bugün Yaşamayanlar 5. Bölüm‘ü ile BluTV ekranlarında olacak. İlk yerli vampir ve bilim kurgu dizisi olan Yaşamayanlar herkesi memnun etmeyi başaramasa da büyük bir izleyici kitlesini yakalayarak ilk bölümü ilgi gördü.

Yaşamayanlar Konusu Nedir ?

Mia, kendinizi vampire dönüştüren Dmitry’yi öldürüp yeniden yaptırmak için İstanbul’a geliyor. İstanbul’un diğer bölgeleri de vardır. Mia’yı iyiyle kötünün, aşkla nefretin, yaşamla ölümün kendisini dönüştüğü soluk soluğa bir hikayenin tam merkez bulur. Bu hikayede ona eşlik etmek için milyoner ve milyonlarca Karmen, geçmişinde büyük bir barının savaşdıran savaşçıran ve savaşçıların maaşlarıyla ilgili vampirlere göre direnen avcılardır. Hepsinden de önemlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlangıcıdır. Mia’nın en büyük sınavı değil büyük savaş başladığında kimin sağladığı savaştırdır.

Hakkında Recep Çalışkan

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bay Tahmin Uygulaması İle Kazanın – Ücretsiz !

Uygulamayı Google Play üzerinden Android kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak indirilerek günlük olarak paylaşılan Ücretsiz Banko …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir